RU UA

Абетка меблів - купуємо все необхідне по буквах

Є клопоти і труднощі, які приємно вирішувати. Наприклад, покупка меблів у нову квартиру. Стільки всього потрібно відразу продумати. Що головне, а що другорядне, які речі потрібно обов'язково купити, а з якими можна і почекати. Утримати все в голові буває досить складно, тому ми підготували список необхідних меблів. Щоб все це було легше запам'ятати, пропонуємо рухатися за алфавітом. Тож почнемо.

А – аксесуари

Аксесуари для дому це:

  • Плечики для одягу. Їх потрібно закуповувати відповідно до кількості одягу, точної цифри немає, але не менше 5-ти на людину
  • Гачки. Вішати одяг або інші приналежності потрібно мінімум в двох кімнатах будинку - кухня і ванна. Подумайте, в якому місці ви хотіли б їх розмістити і купіть два комплекти або по штучно. Майте на увазі, що обов'язково потрібен гачок під рушник для рук і у ванній, і на кухні. Плюс - по два додаткових в кожну кімнату.
  • Кошик для білизни ванну кімнату.
  • Сушарка для посуду на кухню.
  • Постільна білизна. 

Це дрібні деталі, про які замислюєшся не відразу, але вони грають дуже важливу роль в побуті.

 

Б – банкетка

Незамінна річ в передпокої. Сучасні варіанти спроектовані таким чином, що це не тільки місце для сидіння, але і поличка для взуття або ніша для зберігання речей.

В – вішак

Для верхнього одягу потрібно продумати окрему систему зберігання. Будь це окрема гардеробна або передпокій – вішалка необхідна. Бувають вони стаціонарні і ті, які кріпляться. Останні займають менше місця, але дизайн стаціонарних має більше дизайнерських рішень.

 

Г – гарнітур для кухні

У поняття «кухонний гарнітур» входить декілька меблевих модулів, які повністю комплектують кухню усім необхідним.

  • Навісні шафи.
  • Робочий стіл з нижніми шафами.
  • Стільниця.
  • Окремо стоячі елементи.
  • Мобільні конструкції (на кшталт прихованої висувної стільниці).

Д – двері

Кожну кімнату слід відразу розділити дверима - для шумоізоляції в першу чергу і для морального комфорту всіх мешканців будинку - в другу.

Е -етажерка

Може послужити гарною альтернативою тумбі або стелажу. На сьогоднішній день існує маса дизайнерських рішень з приводу їх оформлення, тому можна підібрати під будь-який стиль і вона буде виглядати, як родзинка в оформленні.

Л – ліжко

Здоровий сон - запорука гарного самопочуття. Тому подбати про те, де ви будуте спати слід в першу чергу. Головне, на що потрібно звернути увагу - стилістика спальні, від неї залежить, який тип ліжка варто обрати:

  • ліжко з дерева - підійде під будь-який стиль інтер'єру, ідеальне для класичного і стилю прованс
  • металеве ліжко - тут дві крайності: ковані деталі надають виробу вінтажний вид, але одночасно метал відмінно вписується в сучасний лофт і модерн

М – матрац

Де ліжко, там і матрац. Багато людей вважають за краще ліжко купувати окремо від матрацу, щоб потім вибрати матрац відповідної жорсткості під індивідуальні вимоги.

О – офісне крісло

У кожного в будинку є комп'ютер або ноутбук, а то й кілька. Щоб підтримувати спину в здоровому стані, необхідно забезпечити комфортне робоче місце. Для цього краще відразу купити крісло для комп'ютера з регулятором висоти сидіння.

 

П – полички

Книги, документи, сувеніри та інші речі потрібно десь розміщувати. Для цього потрібно відразу продумати, де розмістити поличку для таких дрібних, але потрібних речей

Р – розкладний диван

Складно уявити сучасну вітальню без м'якого дивана, на якому збирається вся родина для спільного перегляду фільмів. Багато хто обирає диван в якості основного спального місця і не дарма. Багато розкладних дивани не поступаються по своїй зручності ліжкам. Диван дуже корисно мати для прийому гостей. Там можна розташуватися за бесідою і укласти туди когось на ніч.

С – стіл (кухонний, письмовий)

Стіл - майже ритуальне місце. Багато хто не надає уваги тому, наскільки важливо проводити час в колі сім'ї, спілкуватися всім разом. Спільна вечеря або сніданок за одним столом - незамінний атрибут дружної сім'ї. 

Т – тумба

Класти книгу, яку читаєте перед сном, приємніше все-таки на тумбу, а не на підлогу. А ще закрите місце для зберігання речей просто необхідно, туди можна покласти речі, які бажаєте приховати по далі від очей. Для всього іншого є полички. 

Ш – шафа-купе

Щоб речі складалися акуратно і не залучали зайвої уваги, шафа просто необхідна

Ф – фурнітура

Купуючи двері вхідні або міжкімнатні, краще відразу підібрати до них ручки і замки. Рекомендується вибирати однакові ручки для всіх міжкімнатних дверей в квартирі, тому вважаємо скільки дверей - стільки ручок вносимо в список покупок..

ДЗ – дзеркало

Тут одним не обійдешся. Дзеркало повинно бути в трьох кімнатах - ванній, в передпокої і вбиральні / спальні. Дзеркало часто розміщують для того, щоб візуально розширити простір, воно відображає світло, а значить робить простір більш легким і світлим.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4