RU UA

Стінка в дитячу кімнату - яку обрати?

Яку модель стінки підібрати в дитячу кімнату

Дитяча кімната повинна забезпечити підростаючому маляті не тільки комфорт і достатнє місце для ігор, але і особистий простір, так необхідний кожній людині. Чим менше меблів в дитячій - тим краще, адже дитині ні до чого захаращена кімната і велика кількість речей. Заощадити простір в дитячій допоможуть стінки, різноманітність яких не перестає дивувати.

Дитячі стінки для маленької кімнати повинні бути досить місткими, а найкращим варіантом стане дитяча стінка з ліжком. Місце ліжка в такому випадку може бути знизу, або зверху, на зразок двох'ярусного ліжка, тільки при цьому дитина буде зберігати внизу особисті речі. Полички, що знаходяться над ліжком, можуть бути не тільки незручними для дитини, але і не безпечними - раптом неакуратно поставлена річ звалиться на ліжечко.

Дитяча стінка з ліжком і столом є відмінним рішенням для невеликої кімнати з обмеженим простором, при цьому одна покупка вирішить питання розміщення як робочого місця дитини, так і місця для відпочинку та ігор. Модульні дитячі стінки складаються з великої кількості частин - ними можуть стати полички, шафки або висувні ящики. При цьому, дитячі стінки є не такими великими, як дорослі, і не мають гострих кутів і виступаючих частин, щоб малюк не міг випадково заподіяти собі шкоду.

Дитяча стінка від BRW Україна: її світлий колір візуально розширює простір і робить кімнату більше

Матеріали для дитячих меблів

Матеріал для дитячої кімнати повинен бути натуральним, і найбільш оптимальним є дерево. Стінка в дитячу, виконана з натурального дерева, не викличе алергії і не виділятиме шкідливих речовин по закінченні декількох років. Листяні породи дерев найкращими є для дитячої кімнати. Не рекомендують обирати хвойні дерева, так як дерево саме по собі м'яке, і сліди від дослідження меблів дитиною можуть бути помітні (навіть незначні подряпини будуть кидатися в очі). Крім того, дерево може бути пофарбовано в будь-який колір, який сподобається дитині, що додасть унікальності та оригінальності кімнаті (слід вибирати склади на водній основі).

Якщо питання стоїть в ціні, то можна вибрати з ДСП або МДФ, в такому випадку другий матеріал є більш екологічним, але і більш дорогим, ніж ДСП. МДФ складається з тирси дерева, спресованих і оброблених під впливом високих температур. Матеріалом, який скріплює тирса, є парафін або лігнін, відсутність формальдегідних смол є важливим фактором (що робить плиту екологічнішою). Меблі з подібного матеріалу, в порівнянні з ДСП, набагато краще переносять повторне складання, так як краще тримаються шурупи. МДФ є підходящим матеріалом для виробництва дитячих меблів (бажано, щоб дитина була старше трьох років).

Найекономнішим варіантом стають дитячі меблі з ДСП плит. Якість значно поступається меблям з натурального дерева. Замислюючись про довговічність і надійність стінки, варто звернути увагу на те, що ДСП може бути недостатньо міцним для виготовлення ліжечка або поличок для шафи, адже матеріал може прогнутися під вагою дитячих речей. Також до недоліків меблів з ДСП можна віднести те, що матеріал може виділяти шкідливі для дитини речовини.

Кольорова гамма для дитячої кімнати

Обираючи оформлення кімнати для дитини, потрібно орієнтуватися не тільки на свої переваги, але і на бажання дитини, особливо, коли кімната готується для підлітка. Крім цього, повинен бути врахований психологічний аспект кожного кольору і вплив його на психіку дитини.

           

Дитяча стінка "Террі" може бути виконана з додаванням в дизайн різного кольору, в залежності від уподобань дитини та інтер'єру.

Стінка в дитячу для підлітка повинна бути виконана в приємній колірній гамі, щоб настрій і самопочуття дитини не псувався, і малюк розвивався якомога більш гармонійно.

Якщо батьки віддають перевагу яскравим кольорам і хочуть прищепити таку любов і дитині, можна внести в оформлення один або кілька життєрадісних кольорів. Наприклад, можна виконати деякі елементи декору в червоних тонах, що додасть активності та життєвої енергії дитині. Не варто додавати цей колір в кімнату для занадто рухливих дітей, так як заспокоїтися і заснути дитині буде набагато складніше.

Більш сприятливим і спокійним кольором є жовтий. Він здатний поліпшити настрій малюка, стимулювати розумову роботу і підвищити увагу. Меблі в жовтих тонах зроблять дитину більш життєрадісною і веселою.

Оформлення дитячої синім кольором дозволить зняти напругу малюка і сприятливо вплине на сон. Надлишок кольору неприйнятний для кімнати, так як у великій кількості він може пригнічувати і подавляти гарний настрій. Дитина може відчувати себе тоскно, дивлячись на темно-сині меблі.

Сформувати у дитини колірні переваги допоможе правильно оформлена дитяча, але варто не перестаратися, щоб не перетворити активного і життєрадісного малюка у флегматика невдало підібраною гамою кольорів.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4