RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Корпусні меблі

Ціна: 24200 грн
Ціна: 15760 грн
Ціна: 14610 грн
Ціна: 18530 грн
Ціна: 13890 грн

Що таке корпусні меблі? Це конструкція внутрішнього інтер'єру приміщення, найчастіше виконана зі стаціонарних збірних елементів. Тобто ніяких матер'яних або шкіряних вкраплень, тільки монолітний стаціонарний корпус. Звідси і назва, на противагу м'яким диванам та кріслам. По суті, це самостійний сегмент, який об'єднує цілий ряд категорій та видів меблевих аксесуарів.

Якщо подивитися навколо, то нескладно помітити, що в основному саме корпусні меблі оточують нас всередині приміщення. Шафи, комоди, столи, ліжка, тумбочки... на кухні, в передпокої, дитячій, вітальні. Варіативність і багатогранність цієї меблевої категорії просто зашкалюють. В цьому ми не преминемо зайвий раз переконатися, розглянувши в даному огляді всі існуючі види та підвиди корпусних меблів. А також торкнемося матеріалів їх виготовлення та порадимо, де можна купити хороші корпусні меблі в Києві.

Види корпусних меблів

Купити шуканий предмет інтер'єру в Києві сьогодні не проблема, однак перш розберемося з тим, з чого належить вибирати. Класифікація тут впирається в інтер'єрну приналежність виробу, що визначає її загальний тип та конструкційні властивості. Відносно інтер'єрної відповідності виділимо такі різновиди, як меблі корпусні для:

· віталень;

· передпокоїв;

· спалень;

· кухонь.

Тобто, ми бачимо покімнатний поділ обов'язків. Якщо абстрагуватися від категорій та говорити більш конкретно про самі види, то це:

· шафи, шафи-купе, буфети і серванти;

· модульні стінки, передпокої та гардеробні;

· ліжка;

· столи;

· комоди, тумби і трюмо;

· стелажі;

· столики туалетні.

Кожен різновид має своє призначення, свої особливості конструкції та властивості. Окремо відзначимо модульні меблеві системи, що представляють собою збірні конструкції для установки в певних цільових приміщеннях. Купити модульний гарнітур на кухню або в передпокій означає вирішити питання їх облаштування з урахуванням всіх вимог до функціональності та дизайнерської відповідності.

З чого робляться корпусні меблі?

При виготовленні будь-якого предмета інтер'єру властивості обраних для цього матеріалів відіграють найважливішу роль. У нашому випадку це переважно натуральне дерево, деревні плити, скло, метал і полімери. Іноді використовується навіть натуральний і штучний камінь, але це вже вишукування. В Україні корпусні меблі створюють з використанням таких матеріалів, як:

· масив дерева;

· меблевий щит;

· ДСП, ДВП і МДФ.

Крім того, для облицювання деревних аркушів використовують ламінат, шпон, а також полімерні матеріали на зразок ПВХ, АБС-крайки і меламіну.

Як декор все частіше можна побачити в дизайні шафи або комода металеві вставки. Без скляних вітражних елементів складно собі уявити сервант. А пластик цілком гармонійно вписується в образ туалетного столика або невеликої тумбочки.

Де купити?

Купити недорого корпусні меблі можна в інтернет магазині «Мебеліс» в Києві. Що ми пропонуємо? Ми пропонуємо прийнятні ціни, широкий вибір і якісне обслуговування. А головне, можливість купити дійсно якісні рішення для дому та офісу.

У нас можна вибрати класні модульні гарнітури для кухні, вітальні або передпокою на будь-який смак. Потрібно доповнити інтер'єр точково? Шафи-купе, столи, ліжка, тумби, комоди будь-яких видів і категорій чекають вашого вибору.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4