Як правило, про власника квартири судять по дизайну кімнати для гостей. Так що меблі в зал підбираються ретельно і акуратно. Важливо враховувати деталі, в тому числі, цілісність стилю предметів обстановки, колірне рішення.
Класичний міні-набір для вітальні це:
· диван-трансформер;
· два крісла;
· стіл;
· торшер;
· шафа;
· телевізор.
Тут також за бажанням розміщують відкриті полиці або стелажі. Важливо, щоб меблі поєднувалися між собою. Розкладний диван знадобиться, якщо гості вирішать залишитися на ніч. Для цього виробу важливий міцний механізм трансформації та надійний каркас. У кріслах, як правило, читають або дивляться телевізор. Для каркасних виробів виробники використовують обробку зі штучної замші, «шкірозамінника», шкіри або тканини. На ціну гарнітура впливає матеріал, з якого він виготовлений. Тканинні крісла - дешевші за інші (при цьому термін служби оббивки - на порядок нижче інших).
Безкаркасні крісла-мішки також популярні. Такі вироби шиють з флока, вельвету, жаккарда, наповнювач - пінополістирол. У шафі зберігаються потрібні речі. А на полицях і стелажах розташовують вазони з квітами, сувеніри, фотографії, елементи декору.
Гарнітур для залу - це обличчя власника квартири. Так що економити на цьому предметі обстановки не можна. Якщо вітальня призначена для відпочинку, краще купувати меблеві вироби спокійних тонів. У разі, коли в цій кімнаті часто влаштовують вечірки, доречно використовувати яскраві акценти. Хітом продажів вважається шафа-купе. Цей виріб замінить звичайну шафу, плюс він значно економить місце.
Купити готову вітальню можна в спеціалізованому магазині. Є прихильники і у «онлайн-шопів». Інтернет-магазин «Мебеліс» пропонує меблі у вітальню в Києві, доставка по Україні - «Новою поштою».