RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Кутові дивани

Ціна: 46180 грн

Популярність кутових м'яких меблів випливає, по-перше, з необхідності економії простору, а по-друге, Г-подібна форма дивана виглядає нестандартно, створюючи інтер'єрний акцент. Якщо нашого клієнта зацікавили такі меблі, в інтернет-магазині «Мебеліс» кутовий диван купити не складе труднощів. Ми маємо складську базу в Києві, що не заважає працювати по всій території України. У нас можна вибрати і взяти на замовлення кутовий диван будь-якого дизайну і типу конструкції.

Рекомендації по вибору

Перш ніж приймати рішення, де купити кутовий диван, слід для початку з'ясувати, чим керуватися при його виборі. Все-таки це окрема ніша в світі м'яких меблів, і питання вибору впирається в ряд особливостей і характеристик.

1. Система трансформації

Більшість кутових диванів оснащено трансформаційною системою, що дозволяє змінювати конфігурацію виробу. У Г-подібних конструкціях в основному використовуються наступні механізми трансформації:

1. Крокуюча єврокнижка

Дивани з такою системою трансформації розкладаються у дві дії. Нижня частина висувається, спинка укладається в нішу, що звільнилася. Подібна система забезпечує широке спальне місце без стиків і практично не має недоліків.

2. Пума

Одне з найсучасніших рішень - кутовий диван Пума. Розкладається в лічені секунди. Захований всередині нижній блок висувається і встановлюється на певну висоту. Г-образні конструкції також позбавлені недоліків. Вони завжди мають білизняні ніші та утворюють рівне просторе спальне місце.

Також в деяких випадках можна знайти кутові дивани, оснащені розкладними механізмами інших типів, наприклад, мералат, телескоп і седафлекс.

2. Варіанти виконання

Варіанти виконання кутових диванів мають на увазі розподіл виробів на 4 категорії за конструкційними й функціональними особливостями:

· м'які дивани;

· модульні системи;

· розсувні конструкції;

· сучасні моделі.

Маленькі м'які диванчики призначені для відпочинку. Найчастіше вони встановлюються у вітальнях і не мають системи трансформації.

Модульні системи складаються з 3-х частин - канапе, кутового модуля і крісла. Комбінувати систему можна як завгодно, залежно від потреб власника.

Розсувні Г-образні конструкції оснащені механізмом трансформації. Представники цього сегмента розглянуті вище, тому не будемо повторюватися.

Сучасними прийнято називати кутові дивани, що мають вбудовані функціональні елементи, наприклад, механізм реклайнер для крісельної частини диванної конструкції.

3. Розміри

Специфіка кутових виробів дозволяє економити простір, використовуючи кожен метр з користю. Таким чином, вибір габаритів слід здійснювати на підставі інтер'єрних і особистих потреб.

Стандартні характеристики розмірів Г-образних диванів виглядають наступним чином. Наприклад, ширина моделі Пума зазвичай становить 1,7-2,4 м., довжина спального місця - 1,6-2,4 м. Це цілком промовисті параметри, що вказують на можливість підібрати кутовий диван як для дорослої пари, так і для дитячої кімнати.

4. Оббивка

При покупці м'яких меблів бажано приділити увагу якості оббивки дивана. Найбільш статусними вважаються шкіряні м'які меблі. Але такі кутові дивани дуже дорогі і не кожному по кишені. Серед якісних текстильних рішень варто віддати перевагу таким матеріалам, як флок, жаккард, велюр, шенілл та гобелен.

5. Наповнення

Сучасні диванні вироби оснащуються переважно піноблоками. Як наповнювач часто виступає ППУ і його похідні. Також чимало виробів містять пружинні блоки з ламелями в поєднанні з піноматеріалами. Дуже часто можна зустріти кутові дивани на основі ламелевого блоку з прошарками поролону, синтепону й ППУ.

Наша якість

Виготовлення кутових конструкцій вимагає від виробників стабільних виробничих можливостей, надійних і сумлінних постачальників матеріалів та комплектуючих, а також сучасного підходу до принципів виготовлення меблів.

Компанія «Мебеліс» виробила власну стратегію контролю якості продукції, що поставляється з урахуванням відповідності її вимогам європейських директив. Ми перевіряємо не тільки надійність каркасу й систем трансформації диванних виробів, але також приділяємо увагу таким елементам, як оббивка й фурнітура.

В результаті кутові дивани, куплені у нас - це сучасні технології, унікальний дизайн, якісна елементарна база, ергономічність та надійність самих виробів.

Тільки надійні виробники

Інтернет-магазин «Мебеліс» працює тільки з надійними партнерами, перевіреними роками плідної співпраці. Серед наших постачальників немає таких, які б підводили нас в гарантійних випадках або не відповідали нашим стандартам якості.

Серед наших постачальників кутових диванів такі відомі марки, як AMELY, Fabene, Novelty, Віка, Віко, Даніра, Еurosof, Катунь, Київ, Лісогор, МКС, Рата, Сидимо, Хмельницький, Шик Галичина.

Завдяки такому підходу ми готові надати сертифікат на кожну товарну одиницю, підтверджуючи суворий контроль відповідності всім ГОСТам продукції, що надходить від виробників.

Гнучка ціна

Саме час розібратися, скільки коштує кутовий диван. Незважаючи на те, що Г-образні конструкції є де-факто дорогою продукцією, наш інтернет-магазин готовий надати хороший вибір подібних виробів у різному ціновому діапазоні.

Бюджетним варіантом слід вважати вироби вартістю від 8000 грн. Це відносно недорого, з огляду на те, що цінова шкала в цьому товарному сегменті може досягати 30000 грн.

Таким чином, можна сказати, що кутові дивани від Мебеліс - цілком доступна річ, і придбання подібних виробів не стане непідйомною ношею для гаманця більшості наших співвітчизників.

Умови доставки та оплати

Компанія «Мебеліс» здійснює доставку товару по всій території України. Незважаючи на розташування в Києві, ми співпрацюємо з Новою Поштою, що дозволяє нам забезпечувати м'якими меблями усі регіони країни.

Крім того, інтернет-магазин пропонує кілька зручних способів оплати. Можна оплатити замовлення:

· готівкою в офісі компанії;

· безготівково через термінал або на карту Приватбанку.

Гроші також можна передати кур'єрською службою. Більш того, є можливість взяти кутовий диван в кредит.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4