RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Ліжка

Ціна: 24200 грн
Ціна: 23250 грн
Ціна: 3370 грн
Ціна: 22150 грн
Ціна: 4100 грн
Ціна: 13570 грн
Ціна: 13420 грн
Ціна: 6980 грн
Ціна: 16270 грн
Ціна: 17100 грн
Ціна: 16130 грн

Типи конструкцій ліжка

Великий вибір сучасних меблів для спальні може дезорієнтувати потенційного клієнта. Недорого придбати якісне й зручне ліжко бажають багато покупців, але для правильного вибору необхідно визначитися з типом конструкції. До актуальних сьогодні виробів відносяться:

· з м'якою спинкою;

· з металевим каркасом;

· з підйомним механізмом;

· двоярусні моделі.

Варто згадати й каркаси під матраци, які є доступним варіантом для забезпечення здорового сну. В якості основних матеріалів для виготовлення вищезгаданих виробів виступають плити ДСП/МДФ, натуральне дерево і метал. Для підвищення комфортабельності моделі може бути використана тканинна або шкіряна оббивка, ніші, а також додаткові місця для зберігання і розміщення речей, що розширюють функціональність.

Ергономічність ліжка і популярні наповнювачі в Україні

Головним завданням хорошого предмета обстановки, купити яке без особливих труднощів можна як в Києві, так і в будь-якому іншому місті України, є забезпечення необхідної ергономіки та високого рівня комфорту. Гарантією приємного відпочинку є відповідне наповнення. Пропоновані нашим онлайн-магазином меблі діляться на моделі з наповнювачем з:

· високоякісного пінополіуретанового матеріалу латофлекс;

· пінополіуретану з пружинним блоком;

· високоякісного пінополіуретану.

Правильний вибір конструкції та розмірів виробу забезпечить не тільки здоровий нічний відпочинок, а й ефективне використання кімнатного простору. За допомогою інтернет-магазину Мебеліс можна вибрати й придбати відповідне ліжко в Києві та інших містах країни

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4