RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Дивани-малятка

Ціна: 19200 грн
Ціна: 17425 грн
Ціна: 16360 грн
Ціна: 17430 грн
Ціна: 18950 грн
Ціна: 17450 грн
Ціна: 10000 грн
Ціна: 7530 грн

Диван-малятко найчастіше купується в дитячу кімнату. Це ідеальне рішення для невеликих приміщень, яке може замінити ліжко і при цьому оснащене механізмом трансформації, що робить конструкцію компактною в складеному стані. Диван малятко купити не складе труднощів у інтернет-магазині «Мебеліс». Наша компанія надає широкий асортимент дитячих диванів на замовлення, відмінної якості і в широкому ціновому діапазоні. Ми знаходимося в Києві, при цьому працюємо по всій території України.

Рекомендації по вибору

Вибирати диван-малятко - відповідальний захід. В першу чергу слід звертати увагу на тип системи трансформації, якщо такий є. Крім того, необхідно правильно підібрати розмір виробу, а також приділити увагу якості оббивки і прострочки.

Більшість дитячих канапок оснащено розкладними системами типу акордеон, єврокнижка, клік-кляк і шабля. Найбільш досконалими вважаються механізми єврокнижка і шабля, що забезпечують просторе спальне місце і відрізняються простотою системи трансформації.

Що стосується розмірів, для зростаючого підлітка від 12 років найкраще брати виріб, що в розкладеному стані утворює спальні місце 1,9 м завдовжки і понад 80 см шириною. Диван повинен мати якісну рівну прошивку; оббивку бажано вибирати на основі жаккарда, флока, шеніллу, велюру або шкірозамінника.

Виробники

Компанія «Мебеліс» працює тільки з найнадійнішими вітчизняними виробниками, продукція яких відповідає всім ГОСТам і нашим власним стандартам. Серед наших постачальників такі відомі марки, як Білоцерківська, Веста, Віка, Катунь, Лівс, Лісогор, МКС, Шик Галичина. Ці меблеві фабрики зарекомендували себе на ринку України як найбільш відповідальні постачальники.

Наша якість

Якщо Ви задалися питанням, де купити якісний диван-малятко - наш інтернет-магазин надає можливість придбати виріб від виробників, відомих своїми високими стандартами якості.

Ми підбираємо постачальників за такими критеріями, як рівень технології виробництва, відповідність дизайну сучасним трендам, якість комплектуючих і фурнітури, а також дотримання принципу ергономічності і надійності виробів.

Гнучка ціна

Перш ніж купувати дитячий диван, будь-який покупець цікавиться тим, скільки коштують м'які меблі. Ми ведемо гнучку цінову політику, надаючи нашим клієнтам можливість вибору. В інтернет-магазині «Мебеліс» нижньою ціновою гранню на дивани-малятка є діапазон 3000-3500 грн., що вельми недорого. Найдорожчі моделі коштують 8500-10500 грн.

Умови доставки та оплати

Замовити маленький диванчик від «Мебеліс» можна з будь-якого куточка України. Ми здійснюємо доставку товару не тільки по Києву та Київській області, а й в інші регіони країни. З подробицями умов доставки і оплати можна ознайомитися на сайті.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4