RU UA

Шафа-купе в сучасному інтер`єрі: переваги і недоліки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шафа-купе в сучасному інтер'єрі: переваги і недоліки

Шафу-купе в якості сучасних меблів для зберігання речей вибирає все більше і більше людей, віддаючи перевагу саме таким конструкціям при оновленні свого інтер'єру. Шафу-купе завдяки способу відкривання дверей можна без шкоди простору поставити практично в будь-якій кімнаті вашої оселі: як в передпокої, так і в вітальні, спальні

Але, незважаючи на всю універсальність саме купейного сховища для речей, є чимало людей, які мають до даного виду меблів деякі побоювання, вважаючи, що своїх мінусів у нього теж вистачає. Тож давайте розберемося разом, чого більше у цього виду меблів: переваг або недоліків, і на які меблі звернути увагу в магазині: на традиційні платтяні шафи або на сучасні купейні конструкції?

Переваги шафи-купе з розсувними дверима

Різноманітність. Даний тип меблів може «похвалитися» декількома видами своїх конструкцій, для більшої зручності розміщення в приміщенні практично будь-якої форми і розміру: прямі, кутові, корпусні, вбудовані - все це - різновиди купейної шафи.

Наповнення. Мабуть, найголовніша складова будь-якої шафи. Адже саме раціонально влаштована «начинка» дозволяє нам розмістити в шафі по максимуму речей (причому, часто не тільки одягу), щоб місця в квартирі або будинку стало більше і приміщення не виглядало безладним. У шафі-купе ви зможете на замовлення зробити які завгодно полички, штанги або підставки, щоб зберігати там абсолютно все, починаючи від взуття і закінчуючи побутовою технікою і навіть дошкою для прасування. А завдяки зручним дверцятам все це буде зручно діставати.

Об'ємність. Шафу-купе можна сконструювати таким чином, щоб в ній був використаний абсолютно весь простір, кожен її сантиметр. Це дуже важливо, адже образливо, коли шафа велика, але деякі її зони не використовуються зовсім. У випадку з грамотно продуманим наповненням «купе» таких проблем у вас не буде точно.

Лаконічність. Вбудована шафа-купе, на відміну від звичайної платтяної, може не мати бічних стін, стелі або задньої стінки. Це економить як матеріали (що безпосередньо впливає на вартість товару), так і місце у вашій кімнаті, що для маленьких приміщень особливо важливо.

Безпека. Замовляючи шафу-купе у перевіреного і вже відомого на меблевому ринку виробника, ви можете бути впевнені в його бездоганній якості і екологічності матеріалів. А такі елементи, як, наприклад, дзеркала на дверях, будуть виконані із застосуванням захисної плівки, яка при розбитті елемента утримає осколки.

Мобільність. Практично будь-яку шафу-купе при переїзді або переплануванні приміщення можна розібрати, а потім без проблем зібрати заново. У випадку з традиційним шафою це буде в рази складніше.

Недоліки шаф-купе

Обслуговування. Якщо догляд за звичайною шафою зводиться до того, щоб протирати його від пилу, то з купе все не так вже й просто. Особливу увагу при чищенні потрібно приділити нижнім напрямляючим, адже якщо за ними не здійснювати своєчасний догляд, дверцята почнуть погано відкриватися. Хоча догляд за цією деталлю - вельми простий: необхідно періодично видаляти пил, який наокпився, за допомогою пилососа. Догляд за іншими поверхнями полягає в протиранні ганчіркою.

Освітлення. Декоративне підсвічування (а таке є не у кожного виробу) занадто слабке і не дозволяє добре розглянути вміст шафи, особливо, якщо він великий. Тому часто необхідно встановлювати додаткове освітлення. Втім, це ж стосується і шафи зі звичайними дверцятами. А якщо вона стоїть у вас в основній кімнаті, то, цілком можливо, вам вистачить і її освітлення, щоб знайти кохану кофту або штани.

Деформація деяких елементів виробу. Профіль шафи найчастіше алюмінієвий, а цей матеріал вважається вельми крихким, тому може пошкодитися. Але це трапляється рідко, адже щоб пошкодити метал в кілька міліметрів (нехай навіть м'який), потрібно докласти чималу силу.

Знос розсувної системи. Звичайно, ніщо не вічне, і з часом вона зноситься. Але це стосується і петель звичайних дверцят шаф, і меблів в цілому. А ось прискорити знос зможуть нерівна підлога, а також встановлення дешевого профілю для дверей.

Ви зважили всі «за» і «проти» і визначилися з вибором виробу для зберігання речей? Відмінно! Тоді асортимент нашого інтернет-магазину - до ваших послуг! 

 
6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4