RU UA

Матеріали для дитячих меблів: параметри вибору

У житті батьків незліченна низка «речових» придбань для дитини починається ще до її народження. Одна з першочергових покупок - меблі для дитячої, які можуть бути фабричними або зроблені на замовлення за індивідуальним проектом. Як вибирати дитячу корпусні меблі в Києві, Харкові, Львові та інших містах? Зручний варіант - це інтернет-продаж. Можна, не виходячи з дому, вивчити численні пропозиції щодо меблів, познайомитися з фото-каталогами та репутацією виробників.

Корпусні меблі для дитячої

При будь-якому виборі кращий варіант - міцні матеріали з нетоксичними клеями і лакофарбовим покриттям. Будь-які дитячі меблі, незалежно від того - дерев'яні вони або ж з МДФ, повинні міцно стояти на підлозі, мати ергономічну конфігурацію без травмонебезпечних виступів та інших «шедеврів». При виборі меблів для дитячої з природного масиву, або з ДСП, або пластика дуже важливо врахувати екологічні характеристики матеріалу, з якого її виготовили, оскільки стійкий імунітет зростаючого організму закладається при сприятливій екології навколишнього середовища. Матеріали для меблів не повинні бути токсичними, алергенними. Правильний вибір сировини - це сертифікована продукція. Бажано, щоб використаний склад бувна водній основі.

Дитячі меблі з масиву дуба - це природне походження і відмінна зносостійкість. Взагалі, деревина листяних порід (береза, ясен, горіх, бук, вишня) є рекомендованими фахівцями сировиною для облаштування приміщень для дітей. М'які хвойні матеріали швидко втратять зовнішній вигляд в кімнатах, де вихлюпується дитяча безпосередня активність. Вм'ятини і подряпини стануть неодмінною «інкрустацією» на фасадах і корпусах меблів.

 

На фото: Дитяча КАПС BRW Україна

Матеріал: дуб світлий belluno (блакитний і рожевий)

Дитячі меблі з МДФ - більш бюджетний варіант. Вона характеризується гідним товарним виглядом і після тривалої експлуатації. Матеріал витримує багаторазове викручування шурупів. З дешевих плит ДСП класу «Е» також рекомендовано меблеве виробництво. Тут вміст формальдегіду знаходиться в допустимих санітарних нормах, але для «дитячої» краще вибрати інший матеріал для меблів. Хоча якісні моделі з ДСП з покриттям з ламінату або шпону з усіх боків можна вважати досить екологічними, довговічними і дуже симпатичними.

Дитяче ліжко - здоров'я дитини

Першочерговий «меблевий» благоустрій для малюка починається з покупки дитячого ліжка і, звичайно, краще, щоб воно було зроблене з натурального дерева. Адже, ліжечко стає не тільки територією для комфортного відпочинку. Це і місце активностей для перших місяців життя дитини. У ньому вона старанно підростає, старанно робить перші акробатичні «піруети», грає і знаходиться в повній безпеці при перших спробах до ходіння. Сон для дитини - це не тільки відпочинок, це важливі фази його розвитку.

  1. період нерухомого лежання з активними розумовими процесами - формується пам'ять дитини, нові розумові ланцюжки;
  2. глибокий сон відповідає за повноцінний відпочинок;
  3. уві сні активізується гормон росту;
  4. довгий сон відповідає за стан імунної системи.

Принципова вимога до матеріалів для дитячих меблів: міцна і екологічна сировину (краще з дерева) - важлива якісна складова турботи про здоров'я малюка. І ще - надійність. Регульовані кріплення для меблів, особливо для ліжечок малюків, повинні бути однозначно безпечними. А рейкова конструкція сприяє природній вентиляції спального місця немовляти.

На фото: Дитяче ліжечко СОНЯ ЛД-15 маятник Верес

Матеріал ліжечка: натуральне дерево - БУК (Сертифікат «Екологічно чистий продукт»)

Пластикові і плетені меблі для «дитячої»

Дуже легкі моделі дитячих пластикових меблів приваблюють покупця своєю ергономічністю і яскравістю. Дитина легко впорається з розстановкою самостійно відповідно до власних вподобань. Такі дитячий стіл і стільчик стануть привабливим місцем для ігор і розвиваючих занять для малюка, але перевагу слід віддавати моделям від європейського виробника. Хоча дитяча продукція будь-якого виробництва виготовляється тільки з сертифікованого пластику.

    

На фото: Детячий стул і стіл МАММУТ

Матеріал: Поліпропілен

В Україні стають популярними плетені дитячі меблі. Такі меблі цікаваі за естетичним сприйняттям, за комфортністю і міцністю. Виготовляється з натуральної лози, бамбука, ротанга. Ще продаються недорогі моделі з синтетичного замінника, що імітує природні матеріали.

    

І так, дитячі меблі - це ергономіка, екологічний мікроклімат, міцність конструкції, надійність фурнітури, обтічність кутів, колірне рішення, що налаштовує на хороший настрій.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення
6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4