RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Крісла

Ціна: 19200 грн
Ціна: 17425 грн
Ціна: 17100 грн
Ціна: 16360 грн
Ціна: 11580 грн
Ціна: 12950 грн
Ціна: 11950 грн
Ціна: 13820 грн
Ціна: 12970 грн
Ціна: 11120 грн
Ціна: 14290 грн
Ціна: 16860 грн

Що може бути краще м'якого крісла у вітальні? Це незмінний атрибут великої кімнати або кабінету. Незалежно від функціональної складової, крісло повинно бути якісним, зручним, мати стильний зовнішній вигляд і відповідати дизайну інтер'єру приміщення. Крісло купити можна в нашому інтернет-магазині «Мебеліс», який займається реалізацією м'яких меблів всіх категорій. Наш головний офіс розташований в Києві, але це не заважає нам поставляти предмети меблювання на замовлення і в інші регіони України.

Рекомендації по вибору

Перш ніж приймати рішення, де купити м'яке крісло, слід розібратися з критеріями вибору такого виробу. Значення мають розмір, наявність розкладної системи та її тип, якість оббивки, тип наповнювача і ступінь жорсткості підлокітників.

Габарити крісла можуть коливатися в такому діапазоні:

· глибина - 60-110 см.

· висота - 80-95 см.

· ширина - 70-110 см.

Розмір виробу підбирається під площу приміщення та габарити користувача.

Природно, що крісло з системою трансформації - краще апріорі. Найчастіше використовується розкладний механізм викочування, а також системи акордеон, алеко, телескоп, єврокнижка, шабля та іноді мералат.

Система викочування славиться своєю надійністю, просторим спальним місцем в розкладеному вигляді та компактністю у складеному стані.

В принципі, крісла з іншими перерахованими механізмами в експлуатації нічим не гірше, за винятком мералат (хороший для сидіння, але утворює нерівну спальну поверхню).

Оббивка крісла повинна мати якісну прострочку. Хороші матеріали для оббивки - натуральна шкіра, шкірозамінник, еко-шкіра, сатин, флок, мікрофібра, велюр.

В якості наповнювача використовуються поролон і синтепон. Підлокітники можна вибирати або м'які (комфорт), або жорсткі (більш декоративний вигляд).

Надійні виробники

Серед постачальників нашої компанії такі відомі марки, як Fabene, Novelty, Віка, Катунь, Київ, Лісогор, Рата, Сидимо, Шик Галичина. Компанія «Мебеліс» працює з цими виробниками дуже давно, вони повністю відповідають нашим стандартам якості.

Гнучка ціна

Компанія «Мебеліс» - це не просто широкий асортимент м'яких меблів від виробника. Ми гарантуємо гнучкий ціновий підхід, що дозволяє обирати не тільки дорогі вироби вартістю 8000-14000 грн., але також купити крісло недорого за 2000-4500 грн.

Наша якість - наша гордість

Ми виробили власний підхід до контролю якості продукції, що надходить від наших постачальників. Крісла від Мебеліс - це завжди зручні, декоративні, надійні, безпечні, ергономічні та прості у використанні м'які меблі. Ми вимагаємо від наших постачальників суворої відповідності цим якостям.

Умови доставки та оплати

Інтернет-магазин Мебеліс доставляє товар по Києву, Київській області та всій території України (через Нову Пошту). Скільки коштує доставка та способи оплати замовлення можна побачити у відповідному розділі.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4