RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Столи

Актуальні столи в Україні

Стіл є невід'ємним предметом обстановки для спальні, кабінету або їдальні, купити який в Україні можна в інтернет-магазині Мебеліс. Це поширений виріб для інтер'єру може бути виконано в будь-якому класичному або сучасному стилі з дерева, металу, скла і навіть каменя. Всілякі конструктивні відмінності, розміри та варіанти обробки формують дуже широкий вибір для потенційного покупця.

Класифікуючись на обідні, комп'ютерні, письмові, журнальні та туалетні моделі, ці предмети обстановки можуть нести свою естетичну цінність і бути актуальними лише в певному інтер'єрі. Визначившись зі стилем, варто звернути увагу на форму стільниці, яка може бути:

· прямокутною;

· прямокутною з округленими кутами;

· квадратною;

· овальною;

· круглою.

Окремо варто згадати про кутові офісні моделі, призначені забезпечити максимум робочого простору. Журнальний або обідній столик може мати розкладну конструкцію типу «трансформер», що робить придбаний за допомогою нашого магазину в Києві або інших містах виріб універсальним і більш практичним. Наявна полиця під стільницею служить місцем для зберігання кухонних приладів, а висувні ящики в письмовому та туалетному варіантах столу є прекрасним рішенням для зберігання документів, косметики, аксесуарів.

Купуємо новий стіл: матеріали та ціна

Для виготовлення дорогих меблів використовуються масив дерева і матеріали обробки з натуральної деревини. Багато хто бажає купити масивний дерев'яний виріб у кабінет або вітальню. Більш доступними є моделі зі скла з металевими ніжками, які чудово вписуються в лаконічний кухонний інтер'єр.

Комп'ютерні та письмові столи можуть бути виготовлені зі скла, дерева та металу, але найбільшою популярністю користуються доступні рішення з плит МДФ/ДСП. Недорогий столик з різним рівнем функціональності можна придбати в Києві у нашому онлайн-магазині Мебеліс.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4