RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Прямі дивани Єврокнижка

Тип механізму (1)
Ціна: 25420 грн
Ціна: 25600 грн
Ціна: 25860 грн
Ціна: 30740 грн
Ціна: 31360 грн
Ціна: 27550 грн
Ціна: 26840 грн
Ціна: 21870 грн
Ціна: 20770 грн
Ціна: 18890 грн

Особливості прямого дивана єврокнижки

Прямий диван єврокнижка є однією моделей, що часто купуються в інтернет-магазині Мебеліс. Популярність виробу забезпечують простота трансформації, наявність короба для зберігання, довговічність служби.

Принцип роботи механізму

Принцип роботи механізму трансформації дуже продуманий і досить простий. Для того, щоб перетворити розкладний диван в ліжко з ортопедичним матрацом, слід висунути сидіння, а на нього опустити спинку. З цим процесом легко впорається навіть дитина. Трансформаційний пристрій працює за крокуючим принципом, що максимально вберігає підлогове покриття від подряпин і пошкоджень.

Економія місця

Якщо обзавестися прямим виробом з механізмом трансформації єврокнижка без підлокітників, можна заощадити до півметра вільного простору. Відсутність підлокітників також забезпечує набагато ширше ложе, яке потрібно для комфортного повноцінного сну або релаксу. Купити таку софу слід в кожен будинок, як і в якості основних меблів, які трансформуються для сну і відпочинку, так і в якості додаткового спального місця для частих гостей, які залишаються з ночівлею.

У будь-який інтер'єр

Магазин Мебеліс надає настільки широкий асортимент тканинної оббивки м'яких меблів, що в онлайн-каталогах без особливих зусиль знайдеться найкраща під інтер'єр модель. Менеджери онлайн-шопа згідно з індивідуальними вимогами клієнта допомагають підібрати модель і по функціоналу, і за оформленням максимально вигідні м'які меблі. Конструкцією також передбачений місткий короб для постільної білизни, що забезпечує господарів додатковим місцем зберігання.

 

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4