RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Мебель из лозы

У цій категорії немає товарів

Мебель из лозы

Лоза - это экологически чистый материал, соединяющий в себе энергию солнца и свежесть воды. Она выдерживает нагрузки до 150-200 кг, не смотря на то, что она гибкая и прочная, воздушно невесомая. Обладая не большим весом, мебель из лозы переставить в другое место сможет даже ребенок.

Время не властно над безукоризненным искусством лозоплетения, забытые традиции возвращаются, возвращается и плетеная мебель, хотя совсем недавно казалось, что плетеная мебель навсегда ушла из нашей жизни,оставаясь в далеком прошлом усадебных парков. И возвращается она не столько на садовые лужайки, сколько в городские квартиры, кафе и рестораны. Лоза создаст неповторимое ощущение уюта, тепла, комфорта и, наконец, скажет о хорошем вкусе хозяина. Гостиничный номер или кабинет, обставленный и украшенный мебелью из лозы, не нуждается в дизайнере, лоза сама по себе станет лейтмотивом в дизайне, заполнит и украсит собой любой, даже самый изысканный интерьер. На сегодняшний день фабрика предлагает более 50 изделий прекрасного качества и изысканного дизайна, которые успешно продаются в Украине и за рубежом. Фабрика учитывает новейшие тенденции на мировом мебельном рынке при разработке дизайна мебели, поэтому продукция лозовой фабрики соответствует самым высоким требованиям современности.

Купить мебель из лозы в Киеве Вы сможете, оформив заказ в нашем интернет-магазине. Огромный выбор изделий из лозы, низкие цены, приятные скидки, отзывы. 


Інтернет-магазин "Мебіліс" пропонує вам великий вибір м'яких меблів, який розрахований на різний смак і колір. У нас ви зможете знайти абсолютно різні моделі диванів, в тому числі і дивани-малятка, кутові дивани, м'які крісла, пуфи, а також різні меблеві набори. Великий вибір - дивани Київ.

Історії про кутові дивани

Історія замовчує про особу, яка придумала кутові дивани в Києві. Звичайно ж існують різні версії. Але більш цікавим є те, яке місце зайняли вони в інтер'єрі будинку і чим такі популярні.

Можливо весь секрет їх приголомшливої популярності полягає всього навсього в оригінальній формі, яка властива цим представникам наборів м'яких меблів або в тому, як гармонійно він виглядає і скільки простору він займає у Вашому домі, прикрашаючи Вашу вітальню або будь-яку іншу кімнату. Якщо звернутися до історії ми дізнаємося, що спочатку, як предмет меблів, він з'явився на кухні звичайної радянської квартири. Його поява там не було випадковою. Розкіш мати їдальню для прийомів їжі і окрему кухню водночас не багато могли собі дозволити. Точніше, тільки господарі величезних багатокімнатних квартир. У радянські часи масове будівництво давало можливість мати своє житло в місті для багатьох верств населення, але при цьому вони були обмежені в площі. Кухня була всього 5-10 кв.м.

Купівля кутового дивана тоді здавалася просто порятунком. Прибравши всі лавки, табуретки та стільці Ви в той же час отримували відмінну можливість зручно сісти в будь-якому кінці обіднього столу. Але і це не все, також з'явився додатковий обсяг - ніші під сидінням, куди будь-яка господиня могла складати кухонне приладдя і будь-які інші речі.

Але дизайнери не зупинилися на цьому і розширили сімейний кухонний куточок, перемістивши його спочатку в їдальню, а вже потім у вітальню і спальню. Кутовий диван отримав свої додаткові аксесуари, які на кухню не можна було додати і розмістити, це були м'які подушки різних форм і забарвлень, також з'явилася система розкладання дивана (механізм трансформації), після чого можна отримати ціле ліжко. Природно розміри самого куточка понесли величезні зміни, тепер уже не обмежені габаритами маленьких радянських кухонь, вони могли бути різних розмірів і форм. Диван-ліжко перетворився в невід'ємну частину Вашого будинку.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4