RU UA
Підбір меблів: Підбір меблів:

Мебель из ротанга

У цій категорії немає товарів

Мебель из ротанга
Ротанг хранит в себе прохладу тропического леса, успокаивающее пение экзотических птиц расслабляющий бриз океана, шум прибоя. Ротанг или ротанговая пальма - это тропическая лиана Юго-Восточной Азии. Это крепкий и эластичный материал. Он ничем не уступает современным высокопрочным материалам и не поддаётся разрушающим воздействиям воды. Изделия из него очень легкие, прочные, долговечны и практичны. Изготовленная вручную, каждая еденица мебели хранит энергию, доброту и тепло рук мастера. Изделия отличаются своей удивительной пластичностью, изяществом, разнообразием форм и пропорций.
Мебель из ротанга имеет минимум стыков, что служит гарантией ее прочности. Ротанг хорошо сочетается с кожей, стеклом, тканью и металлом. Используя такую мебель, можно создать как экстравагантный современный интерьер, так и строгий классический. Сила природы, вложенная в материал, согреет душу, наполнит Вас энергией и бодростью, а также прекрасно снимет усталость.

Інтернет-магазин "Мебіліс" пропонує вам великий вибір м'яких меблів, який розрахований на різний смак і колір. У нас ви зможете знайти абсолютно різні моделі диванів, в тому числі і дивани-малятка, кутові дивани, м'які крісла, пуфи, а також різні меблеві набори. Великий вибір - дивани Київ.

Історії про кутові дивани

Історія замовчує про особу, яка придумала кутові дивани в Києві. Звичайно ж існують різні версії. Але більш цікавим є те, яке місце зайняли вони в інтер'єрі будинку і чим такі популярні.

Можливо весь секрет їх приголомшливої популярності полягає всього навсього в оригінальній формі, яка властива цим представникам наборів м'яких меблів або в тому, як гармонійно він виглядає і скільки простору він займає у Вашому домі, прикрашаючи Вашу вітальню або будь-яку іншу кімнату. Якщо звернутися до історії ми дізнаємося, що спочатку, як предмет меблів, він з'явився на кухні звичайної радянської квартири. Його поява там не було випадковою. Розкіш мати їдальню для прийомів їжі і окрему кухню водночас не багато могли собі дозволити. Точніше, тільки господарі величезних багатокімнатних квартир. У радянські часи масове будівництво давало можливість мати своє житло в місті для багатьох верств населення, але при цьому вони були обмежені в площі. Кухня була всього 5-10 кв.м.

Купівля кутового дивана тоді здавалася просто порятунком. Прибравши всі лавки, табуретки та стільці Ви в той же час отримували відмінну можливість зручно сісти в будь-якому кінці обіднього столу. Але і це не все, також з'явився додатковий обсяг - ніші під сидінням, куди будь-яка господиня могла складати кухонне приладдя і будь-які інші речі.

Але дизайнери не зупинилися на цьому і розширили сімейний кухонний куточок, перемістивши його спочатку в їдальню, а вже потім у вітальню і спальню. Кутовий диван отримав свої додаткові аксесуари, які на кухню не можна було додати і розмістити, це були м'які подушки різних форм і забарвлень, також з'явилася система розкладання дивана (механізм трансформації), після чого можна отримати ціле ліжко. Природно розміри самого куточка понесли величезні зміни, тепер уже не обмежені габаритами маленьких радянських кухонь, вони могли бути різних розмірів і форм. Диван-ліжко перетворився в невід'ємну частину Вашого будинку.

6LdsbBEUAAAAAGHxT859fnxrdijCJgjpanxYiws4